15 травня відбудеться Національний ярмарок вакансій, Полтавщина – серед областей-учасниць
15 травня відбудеться Національний ярмарок вакансій, Полтавщина – серед областей-учасниць
15 травня в усіх регіонах країни, у тім числі на Полтавщині, проходитиме Національний ярмарок вакансій. Заходи відбудуться одночасно в різних містах обласного й районного значення, на прифронтових територіях – онлайн.
Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації.
У Полтаві ярмарок вакансій розпочнеться о 10.00 та триватиме до 14.00. На відвідувачів чекають у Палаці дозвілля “Листопад” (вул. Соборності, 58).
“Цього разу ми приділяємо особливу увагу залученню жінок на ринок праці, зокрема в професії, у яких традиційно більше представлені чоловіки. Немає жіночих або чоловічих професій, і законодавство забороняє дискримінацію за статтю під час приймання на роботу, але традиційно є професії, у яких більше представлені чоловіки. Часи змінюються, і жінки все частіше обирають такі професії, а Служба зайнятості має спеціальну програму навчання для жінок на 31 професію, у яких чоловіки представлені більше”, – ідеться в повідомленні.
Свої вакансії на ярмарку представлять провідні роботодавці Полтавської області.
Позаяк на 15 травня припадає цього року День вишиванки, відвідувачів запрошують приходити на захід у вишиванках, приходити всією родиною (для дітей будуть організовані розваги).