Крістіна Макаренко з Лубенщини розвиває власну справу завдяки державній підтримці
Крістіна Макаренко з Лубенщини розвиває власну справу завдяки державній підтримці
Майстриня з Полтавщини Крістіна Макаренко стала однією з учасниць державної програми «Власна справа» та отримала мікрогрант у розмірі 250 тисяч гривень. Ці кошти жінка спрямувала на розвиток власного бренду українських вишиванок «Golden TRINITY», зокрема — на придбання сучасної одноголової вишивальної машини.
Про це повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.
Крістіна понад 17 років займається пошиттям та ремонтом одягу, а останні шість присвятила саме створенню вишиванок. Її вироби користуються попитом завдяки поєднанню доступної ціни та високої якості. Виробництво розташоване у місті Лубни, в самому серці Полтавщини.
У вересні 2021 року підприємиця офіційно зареєструвала торгову марку «Golden TRINITY». За короткий час бренд здобув визнання серед поціновувачів автентичного українського одягу. Вишиванки Крістіни Макаренко сьогодні можна знайти у шоурумах Києва та Львова, а також придбати онлайн.
Бізнес-ідея Крістіни — масштабування виробництва через закупівлю обладнання та розширення команди. Завдяки участі в програмі «Власна справа» вона вже зробила перші кроки до цієї мети.
Особливість бренду «Golden TRINITY» — у вдалому поєднанні традиційної української вишивки із сучасними тенденціями моди. Майстрині втілюють у своїх роботах символи віри, сили та незламності, створюючи справжні обереги на тканині. Кожен виріб — унікальний, виготовлений із натуральних матеріалів: льону та бавовни.
«Сучасні вишиванки не лише наслідують українські традиції, а й дозволяють тримати руку на пульсі моди. Я пишаюся тим, що наш бренд пропонує українцям надзвичайно широкий асортимент чоловічих та жіночих сорочок. Ми створюємо одяг на сучасному обладнанні, зберігаючи український дух та традиції», — розповідає пані Крістіна.