У Нових Санжарах чоловік поранив ножем двох жінок, – поліція
У Нових Санжарах чоловік поранив ножем двох жінок, – поліція
На Полтавщині поліція затримала чоловіка, який завдав ножових поранень двом жінкам. Повідомлення про заподіяння тілесних ушкоджень двом жінкам у селищі Нові Санжари надійшло до відділення № 3 Полтавського районного управління поліції 7 березня близько 18:30.
Як повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполу в області, інформацію надали медики. На сьогодні поліція затримала фігуранта та розпочала кримінальне провадження.
«Під час першочергових слідчих дій встановлено, що під час спільного дозвілля місцевий чоловік 1990 року народження заподіяв ножові поранення своїй співмешканці (1979 року народження) та її матері (1957 року народження). Медики доставили потерпілих до лікарні. Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігурантові про підозру та обрання йому запобіжного заходу – тримання під вартою», – розповів начальник відділення поліції №3 Євгеній Сліпченко.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Новосанжарського відділу Решетилівської окружної прокуратури розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.