Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини припинила діяльність правопорушників, які підозрюються у несанкціонованому втручанні в роботу електронних комунікаційних мереж

Поліція Полтавщини припинила діяльність правопорушників, які підозрюються у несанкціонованому втручанні в роботу електронних комунікаційних мереж

На Полтавщині поліцейські спільно з СБУ та прокуратурою викрили двох осіб у несанкціонованому втручанні в роботу електронних комунікаційних мереж, що призвело до підробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації. Фігурантам загрожує від десяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції України в Полтавській області. 

Для незаконної діяльності місцевий мешканець 1970 року народження разом зі спільником 1972 року народження торік на початку серпня отримав від невстановленої особи два GSM-шлюзи. Чоловіки розмістили їх у складському приміщенні в одному із селищ Полтавської громади.

Під час досудового розслідування слідчі поліції з’ясували, що правопорушники підтримували постійну працездатність роботи GSM-шлюзу, тим самим здійснюючи несанкціоноване втручання в роботу електронних комунікаційних мереж, що призвело до підробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації.

«Під час невідкладного обшуку за місцем проживання фігурантів та в складському приміщенні вилучено серверне обладнання. Наразі особам повідомлено про підозру та судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою із правом внесення застави в сумі 908 тисяч гривень кожному», – розповів начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

У межах кримінального провадження слідчі та оперативники встановлюють ймовірну причетність інших осіб до протиправної діяльності.

За вказаним фактом слідчим підрозділом відділу №3 (м. Карлівка) Полтавського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Решетилівської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за частиною 5 статті 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронних комунікаційних мереж, що призвело до підробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації, вчиненому за попередньою змовою групою осіб під час дії воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає від десяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.