Особистий бренд та інтернаціоналізація: полтавки можуть подати заявки до Академії Жіночого Лідерства
Особистий бренд та інтернаціоналізація: полтавки можуть подати заявки до Академії Жіночого Лідерства
Розпочався прийом заявок на навчальну програму “Академія Жіночого Лідерства” за підтримки EU4Business. Узяти участь у програмі можуть жінки-підприємиці, які прагнуть розвинути свої лідерські якості, набути корисного досвіду в бізнес-сфері, підвищити спроможність власного бізнесу у кризових умовах.
Джерело: EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП
Метою цієї програми є підтримка економічної стійкості, відновлення та зростання України, поліпшення умов для розвитку малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримка інновацій та експорту.
Подати заявку на участь зможуть засновниці або керівниці. Головною умовою є те, що мінімум 50 відсотків компанії повинно належати жінці або жінкам. Після проходження процесу відбору буде сформовано список 20 фіналісток для участі у навчальній програмі.
У межах програми учасниці зможуть:
- розвинути свій лідерський потенціал, щоб ефективно керувати командою;
- навчитися розвивати бізнес у кризових умовах та підготуватися до його інтернаціоналізації;
- покращити навички самопрезентації, щоб впевнено виступати на публіці й будувати особистий бренд.
Також учасниці отримають унікальну можливість для професійного розвитку: менторинг від успішних лідерок, які поділяться власними кейсами та інсайтами.
Після навчань відбудеться професійна фотосесія для створення бізнес-портретів, які можна використовувати для міжнародних платформ, зокрема LinkedIn. Завершиться сесія урочистим врученням сертифікатів.
Навчання триватиме офлайн з 21 лютого до 12 березня 2025 року. Кінцевий термін подачі заявки на участь – 18 лютого. Зареєструватися можна за посиланням.
Довідково
Захід організований ТОВ “Центр міжнародної ділової співпраці” в межах програми міжнародної співпраці “EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, яка співфінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини та впроваджується німецькою федеральною компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”.
Фото – Pexels