Ви тут:
Від громади до громади Полтавщина Суспільство 

Миргородська громада приймає учасників воркшопу з питань інклюзивного та стійкого відновлення міст

Миргородська громада приймає учасників воркшопу з питань інклюзивного та стійкого відновлення міст

10-12 лютого в Миргородській громаді проходить триденний воркшоп «Розбудова спроможності для інклюзивного та стійкого відновлення міст в Україні». 

Про це повідомили в Миргородській міській раді.

«Цей захід – важливий крок до інтеграції принципів сталого розвитку та ефективного використання даних для майбутнього відновлення громад. Здобуті знання під час воркшопу дадуть змогу представникам громади поглянути на проблеми через призму даних і довгострокового впливу, щоб реалізувати рішення, які принесуть користь не тільки сьогодні, а й у майбутньому», – говорить заступниця Миргородського міського голови – начальниця управління економічного розвитку та інвестицій Наталія Молочко.

Програма заходу включає тренінги, групову роботу, дискусії та обмін досвідом з питань:

  • інклюзивний підхід до планування та відновлення міст;
  • стійкість громад до кризових явищ;
  • залучення громадян до процесу прийняття рішень;
  • ефективне управління проєктами відновлення.

 

«Ми сподіваємося, що учасники отримають нові знання та ідеї, які допоможуть зробити Миргородську та Опішнянську громади інклюзивнішими та стійкими», – поділилася враженнями учасниця заходу Оксана Бессонова, заступниця начальника управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Миргородської громади.

Захід організовано для представників Миргородської та Опішнянської громад у межах проєкту «На шляху до інклюзивного та стійкого відновлення українських міст», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина, та реалізується ООН-Хабітат. Метою воркшопу є сприяння розвитку потенціалу місцевих громад для відновлення.