У Миргороді відзначили День Соборності України покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку
У Миргороді відзначили День Соборності України покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку
22 січня в Миргороді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулося традиційне покладання квітів, яке об’єднало представників влади, військових та громадськість.
Про це повідомили у Миргородській міській раді.
Під час заходу наголошувалося на особливому значенні соборності в сучасних умовах, коли Україна продовжує боротьбу за свою незалежність у війні проти російської агресії. Соборність сьогодні є не лише історичним символом, але й нагадуванням про важливість об’єднання українців заради спільної мети — перемоги та процвітання держави.
«Пам’ятаймо героїв, які віддали своє життя за нашу свободу, та шануймо тих, хто продовжує боротьбу. Єдність українців — це наша головна зброя», — зазначили під час церемонії.
У покладанні квітів взяли участь Миргородський міський голова Сергій Соломаха, секретар міської ради Олександр Гуржій, начальник Миргородської районної військової адміністрації Віталій Дяківнич, голова районної ради Наталія Гирка, а також військовослужбовці, представники поліції та місцеві жителі.