Ви тут:
Суспільство 

«Це знак»: у Полтаві відбувся регіональний форум, спрямований на боротьбу з насильством

«Це знак»: у Полтаві відбувся регіональний форум, спрямований на боротьбу з насильством

Сьогодні, 4 грудня, в обласному центрі відбувся регіональний форум «Це знак: міжсекторальний підхід у боротьбі з насильством», який організувала неурядова гуманітарна організація ІНТЕРСОС та БО «Світло надії» за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Присутніх привітали, подякували за організацію та повсякденну роботу перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, секретар міської ради Катерина Ямщикова та представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко.

Як повідомили в пресслужбі Полтавської міської ради, мета форуму – це створення платформи для обговорення, координації зусиль та обміну досвідом, що дозволить розробити узгоджені стратегії й підходи до розв’язання проблеми на всіх рівнях. Захід об’єднав міжнародних донорів, державну владу, місцеве самоврядування, бізнес і неурядові організації задля боротьби з насильством та забезпечення безпечного майбутнього.

Під час форуму відбулось три панельні дискусії, на яких учасники обговорили роль Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в реагуванні на випадки гендерно зумовленого насильства, зокрема домашнього насильства, реалізацію програм із запобігання та протидії насильству на місцевому рівні, співпрацю громад і неурядових організацій із запобігання й протидії насильству, глобальні ініціативи та їхній вплив на місцеві громади, підтримку програм із запобігання насильству в Україні, європейські підходи й грантові можливості для українських неурядовий організацій і громад, співпрацю з міжнародними донорами.

Окрім цього, дискутували щодо економічних можливостей для жінок. Говорили про те, як державні програми й центри зайнятості сприяють їх перекваліфікації та працевлаштуванню, про економічну рівність для жінок на підприємствах на прикладі місцевої компанії та про приклади успішної співпраці бізнесу, неурядових організацій і держави для посилення економічної незалежності жінок.

 

Перейти до вмісту