Ворожі атаки, регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, робота групи «Прозорість і підзвітність» – Філіп Пронін підбив підсумки тижня
Ворожі атаки, регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, робота групи «Прозорість і підзвітність» – Філіп Пронін підбив підсумки тижня
Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін підбив підсумки тижня, що минає.
«Кілька разів росіяни атакували Полтавщину, – розповів Філіп Пронін. – Ворожими безпілотниками завдали ударів по цивільній інфраструктурі у Полтавській громаді. У результаті пошкоджено 3 житлових будинки та господарчу споруду. Із палаючого будинку рятувальники витягли двох людей. Ще двоє людей тримали контузію. На щастя, обійшлося без загиблих».
Провели регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. До заходу долучилися урядовці, представники громад та профільних відомств.
«Обговорили напрацювання у різних напрямах та вектори подальшої взаємодії. Серед акцентів – реалізація ветеранської політики, підтримка ВПО, взаємодія з бізнесом, міжнародна співпраця, – зауважив Філіп Пронін. – Об’єднуємося у підтримці Плану перемоги. Вдячні депутатам Полтавської облраді і громадам області, які вже прийняли важливі рішення. Під час засідання обрали делегатів від Полтавщини до національного конгресу та профільних комісій».
Аграрії Полтавщини одними з перших в Україні завершили посів озимини. Впоралися з роботами в оптимальні строки.
«Загалом посіяли майже 249 тисяч гектарів озимих зернових. Найбільше площ засіяні пшеницею. Решта – ячмінь, жито і ріпак. Вдячні за невтомну працю нашим аграріям», – наголосив Філіп Пронін.
Продовжуємо налагоджувати звʼязки із міжнародними партнерами.
«Підписали меморандум про співробітництво з провідною компанією польського енергоринку, – сказав Філіп Пронін. – Разом реалізуємо проєкт, який передбачає формування мережі автономних систем електропостачання для соціальної інфраструктури. Попереду – довгострокова і плідна співпраця. Вдячні міжнародним партнерам за підтримку українців та готовність допомагати у важливих сферах».
З оновленим покриттям – ще понад 11 тисяч метрів квадратних місцевих доріг.
«Ремонтні роботи у громадах тривають завдяки співфінансуванню з обласного та місцевих бюджетів. Цього тижня дорожники працювали у 14 громадах. Не зупиняємося на досягнутому», – зазначив Філіп Пронін.
Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» продовжує свою роботу.
«Відбулася чергова зустріч із підприємцями. Долучилися близько півтори сотні учасників, – зауважив Філіп Пронін. Цього разу зосередилися на питанні електро-, тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення. Обговорили особливості приєднання до мереж. Важливо чути бізнес та підтримувати його. Адже за кожним із них стоять – наші люди».
Продовжуємо відвідувати громади області.
«Цього разу працювали у Пирятинській громаді. Побували на заводі, який спеціалізується на виготовленні твердих і плавлених сирів, а також інших видах молочної продукції, – розповів Філіп Пронін. – Підприємство – учасник програми «Національний кеш бек», яку ініціював Президент Володимир Зеленський у межах політики «Зроблено в Україні». Тож купуючи марковану молочну продукцію, можна отримати 10% кешбеку від її вартості. Попри виклики воєнного часу підприємства харчової промисловості Полтавщини не зменшують темпи розвитку».
Якісна освіта – запорука повноцінного розвитку дітей.
«Перебуваючи у громаді, відвідали також і місцевий ліцей. У закладі дбають про всебічний розвиток та безпеку школярів. Після початку повномасштабної війни доклали зусиль, щоб облаштувати укриття на 860 людей. Під час огляду захисної споруди наголосили на важливості безперервності освітнього процесу. Перебуваючи в укриттях діти разом із вчителями мають продовжувати навчання», – зазначив Філіп Пронін.
Вчергове у фокусі робочої групи «Прозорість і підзвітність» – закупівля капремонту аварійної ділянки водогону у Кременчуцькій громаді.
«Аудитори вказали на низку ризиків. Серед них – можливе завищення цін на 30-35% на матеріали і невідповідність тендерної пропозиції переможця тендерній документації замовника. Аналітики Бюро економічної безпеки акцентували на відкритих кримінальних провадженнях щодо переможця тендеру. Це створює ризик неналежного виконання робіт. Ефективне, відкрите і підзвітне використання коштів – пріоритет усіх без винятку. Разом та кожен на своєму місці працюємо заради перемоги», – підкреслив Філіп Пронін.