Ви тут:
Від громади до громади Полтавщина Суспільство 

У Божківському відкрито молодіжний Центр спільнототворення “Open Space”

У Божківському відкрито молодіжний Центр спільнототворення “Open Space”

9 липня у селі Божківське (Новоселівська громада, Полтавський район) відбулося урочисте відкриття Центру спільнототворення “Open Space”, спрямованого на розвиток молоді та збагачення життя громади.

Ініціатива реалізована завдяки партнерству місцевої сільської ради, ГО “Платформа сталого розвитку “Перспектива” та Фонду Razom for Ukraine. Проєкт покликаний створити простір для молодіжних заходів, спілкування та корисного дозвілля.

Сільський голова Євген Бова підкреслив важливість цієї події для молодого покоління та всієї громади. Він зазначив, що новий центр допоможе розвивати пластовий рух, національно-патріотичне виховання та спортивні досягнення молоді.

На відкритті були присутні представники влади, освітніх закладів та благодійних організацій. Серед почесних гостей – перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко та начальниця Управління молоді та спорту Полтавської ОВА Марина Трохименко.

У планах роботи Центру – проведення освітніх та комунікаційних заходів, включаючи навчання громадського активізму, медіаграмотності, курси статевого виховання, тренінги з домедичної допомоги, а також організація творчих майстер-класів, фестивалів та конкурсів.

Організатори сподіваються, що діяльність “Open Space” сприятиме зростанню кількості молодіжних заходів, більшій згуртованості та активізації місцевої молоді, що позитивно вплине на розвиток всієї Новоселівської громади.

 

 

 


Перейти до вмісту