Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині 100% громад запровадили офіційні сайти ЦНАПів

На Полтавщині 100% громад запровадили офіційні сайти ЦНАПів

Центри надання адміністративних послуг є ключовими установами для спрощення доступу громадян до послуг та процедур, які надаються державою. Завдяки ЦНАПам громадяни можуть отримати широкий спектр адміністративних послуг, не витрачаючи багато часу та зусиль.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Однією з важливих складових роботи центрів є створення офіційних вебсайтів, які інформують громадян та надають доступ до необхідної інформації.

«В області всі громади запровадили сайти для ЦНАПів. Тобто тепер їх мають 60 громад, – сказав заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації (CDTO) Володимир Когут. – Функціонування вебсайтів ЦНАПів відіграє важливу роль у комунікації державної інституції у сфері надання адміністративних послуг і мешканців громад. Значно полегшує доступ до інформації про послуги, а також підвищує зручність та ефективність обслуговування».

Основними перевагами функціонування сайтів ЦНАПів є:

– зменшення черг та скорочення тривалості очікування. Громадяни можуть попередньо дізнатися про порядок надання послуг та графік роботи, що допомагає зменшити час очікування в чергах;

– підвищення довіри. Прозорість та доступність інформації сприяють підвищенню довіри громадян до державних органів.

Вебсайти оптимізовані для перегляду на будь-яких пристроях, включаючи настільні комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфони та є доступними для людей із порушеннями зору.


Перейти до вмісту