Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За три роки Державний архів Полтавської області у співпраці із американською генеалогічною корпорацією відсканував майже 400 тис архівних справ

За три роки Державний архів Полтавської області у співпраці з американською генеалогічною корпорацією відсканував майже 400 тис архівних справ.

1 червня 2021 року Державний архів Полтавської області у співпраці із американською генеалогічною корпорацією FamilySearch розпочав масштабний проєкт щодо оцифровування документів генеалогічного характеру.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

За три роки співпраці скановано майже 400 тисяч архівних справ, 12 млн аркушів архівних документів за період з другої половини XVIII століття по 1946 рік.

Державний архів є лідером серед державних архівних установ України не лише в оцифровуванні документів Національного архівного фонду. Беззаперечні лідерські позиції державний архів має та у напрямку удоступнення до сканованого архівного контенту, про що свідчать опубліковані показники (посилання на сайт спільноти FamilySearch.

Наразі на сайті корпорації FamilySearch вільному доступі можна ознайомитись із 171 087 одиницями зберігання фондів репресивних органів радянського періоду, Полтавської духовної консисторії, Пирятинського духовного правління, рекрутських та військових документів, судових органів, колекції метричних книг православних церков Полтавщини, актові записи радянського періоду, фільтраційні справи громадян, примусово вивезених до Німеччини в роки Другої світової війни, а також Полтавські єпархіальні відомості.


Перейти до вмісту