Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року у ДТП на Полтавщині загинуло 16 осіб, 175 – зазнали травм

З початку року у ДТП на Полтавщині загинуло 16 осіб, 175 – зазнали травм

Основною причиною ДТП з потерпілими на території Полтавщини й надалі залишається перевищення встановленої швидкості руху.

Про це повідомила Патрульна поліція Полтавщини.

Через порушення швидкісного режиму за п’ять місяців поточного року в Полтавській області зареєстровано 128 автопригод з потерпілими, в яких 175 осіб травмовано та 16 загинули.

«Водії, вкотре наголошуємо, що обравши дозволену швидкість ви маєте змогу безпечно керувати автомобілем та зберегти життя всіх учасників дорожнього руху», – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо швидкісні вимоги, передбачені ПДР України:
– у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год, а у житлових і пішохідних зонах — до 20 км/год;
– поза населеними пунктами транспортним засобам дозволяється рухатись зі швидкістю до 90 км/год, а у разі відокремлення проїжджих частин одна від одної за допомогою розділювальної смуги — не більш як 110 км/год.
– на автомагістралях максимально дозволена швидкість руху до 130 км/год.

Для здійснення контролю за дотриманням водіями швидкісного режиму ми продовжуємо вимірювати швидкість за допомогою приладу TruCam, на ділянках доріг, де найчастіше трапляються ДТП із трагічними наслідками.


Перейти до вмісту