Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ворожі атаки, робота групи «Прозорість і підзвітність», забезпечення житлом ВПО: Філіп Пронін підбив підсумки тижня

Ворожі атаки, робота групи «Прозорість і підзвітність», забезпечення житлом ВПО: Філіп Пронін підбив підсумки тижня

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін підбив підсумки тижня.

Він зауважив, що російська армія продовжує атакувати Полтавщину. Вогневі групи відпрацювали по ворожим безпілотникам.

«На території області було влучання в промисловий обʼєкт. Постраждав чоловік. Укотре закликаю не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх рідних», – зазначив Філіп Пронін.

Упродовж тижня в області застосовували графіки погодинних відключень електроенергії. Також були аварійні відключення, спричинені негодою. Бригади енергетиків оперативно повернули світло в домівки мешканців Полтавщини.

Робоча група “Прозорість і підзвітність” розглянула закупівлі та використання бюджетних коштів у Кременчуцькій громаді.

«Кілька тижнів фахівці перевіряли закупівлі комунального підприємства з капремонту зупинок і благоустрою зеленої зони між будинками. У підрядника не було жодного найманого працівника, хоча мав виконати вісім договорів. Завдяки спільним зусиллям підприємиця офіційно працевлаштувала людей, виплатила заробітну плату й усі необхідні податки, – розповів Філіп Пронін. – Крім цього, робоча група звернула увагу на використання бюджетних коштів комунальним медіа. Інформацію опрацюють аудитори й податківці. Поліція перевірить наявність кримінальних проваджень щодо діяльності підприємства. До розгляду повернемося на наступному засіданні робочої групи».

В області продовжують працювати над створенням безбар’єрного середовища. Однією зі складових є працевлаштування людей з інвалідністю та забезпечення комфортних умов зайнятості.

«Налагоджено співпрацю між центром зайнятості та обласним департаментом соцзахисту. Як результат – з початку року вже допомогли працевлаштувати 226 людей з інвалідністю. Із них 15 – учасники бойових дій. Крім того, 43 роботодавці вже отримали компенсації на понад 2 млн грн за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю. Дбаємо про рівні умови та можливості для всіх громадян», – наголосив Філіп Пронін.

Щоб забезпечити житлом внутрішньо переміщених осіб, які планують оселитися на Полтавщині, команда ОВА напрацьовує новий механізм.

«Ініціювали використання житла, яке не успадкували для поселення ВПО. Після проведеного моніторингу у громадах виявили понад сотню будинків, які можуть бути віднесені до відумерлої спадщини. 32 об’єкти вже прийняли до комунальної власності територіальних громад області. Працюємо у цьому напрямі й далі», – акцентував Філіп Пронін.

Перейти до вмісту