Ви тут:
Суспільство Україна 

Укроборонпром створить спільне підприємство з Amentum Services

Укроборонпром створить спільне підприємство з Amentum Services

Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» під час Міжнародної конференції з відновлення України URC у Берліні підписало Меморандум про наміри створити спільне підприємство з Amentum Services, Inc (США) — однією з провідних компаній у сфері глобального проєктування, управління проєктами та інтеграції рішень.

Джерело: УкрОборонПром у Telegram.

Йдеться про потенційну співпрацю щодо відновлення та технічного обслуговування бронетехніки американського виробництва.

Раніше представники Amentum Services, Inc відвідали підприємства Укроборонпрому, оцінили їхні наявні можливості, технічну базу та потенціал. Вітчизняні зброярі чекають від нових партнерів допомоги щодо отримання технічної документації, обладнання та запчастин, які необхідні для ремонту та техобслуговування бойових броньованих машин виробництва США.

Від АТ «Українська оборонна промисловість» Меморандум підписав генеральний директор Герман Сметанін, від Amentum Services, Inc — Джо Данавей, президент з виконавчих операцій підрозділу критичних місій.

Подія відбулася у присутності міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна та спеціальної представниці США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер.

 

 

фото: УкрОборонПром.


 

Перейти до вмісту