Ви тут:
Суспільство Україна Фейк-стоп 

«Українських жінок примусово мобілізують і відправляють на фронт»: росіяни поширюють черговий фейк

«Українських жінок примусово мобілізують і відправляють на фронт»: росіяни поширюють черговий фейк

У Збройних силах України служать більш як 67 тисяч жінок і, відповідно до чинного законодавства, деякі категорії жінок можуть бути призвані до армії, проте винятково за власною згодою.

Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Telegram.

Брехня: українська влада, прикриваючись гендерною рівністю, мобілізує та відправляє жінок в окопи – це завдання Києву поставили англосакси. Таку маячню поширюють пропагандистські ресурси кремля.

Правда: у Збройних силах України служать більш як 67 тисяч жінок і, відповідно до чинного законодавства, деякі категорії жінок можуть бути призвані до армії, проте винятково за власною згодою.

Відповідно до Статті 1 Закону «Про мобілізацію» навіть жінок-медиків не можуть мобілізувати до ЗСУ без їхньої добровільної згоди, однак на військовий облік мають стати всі жінки, які здобули медичну або фармацевтичну спеціальність. При цьому військовий облік не означає обов’язкову мобілізацію жінок.

І заяви про те, що «англосакси керують Україною» – це також чергова шизофренічна вигадка путінських фейкоробів.

російська пропаганда навмисне поширює брехню про примусову мобілізацію жінок, щоб посіяти панічні настрої в українському суспільстві.


Перейти до вмісту