Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учень з Полтавщини отримав золоту медаль на Європейській виставці креативності та інновацій «EUROINVENT»

Учень з Полтавщини отримав золоту медаль на Європейській виставці креативності та інновацій «EUROINVENT»

6-8 червня у місті Ясси (Румунія) відбулася традиційна щорічна Європейська виставка креативності та інновацій «EUROINVENT». До одного з найбільших наукових заходів у Східній Європі долучилися юні винахідники з 34 країн світу. Серед успішних учасників був вихованець Кременчуцької філії Полтавської обласної Малої академії наук, учень Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» Богдан Саленко.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Він продемонстрував свій спосіб діагностування неконтрастних осколків у тілі поранених. Крім золотої медалі «EUROINVENT», хлопець отримав спецвідзнаку від Медичного університету міста Ясси. Така додаткова відзнака була єдиною у медалістів-переможців учасників із України.

Раніше Богдан Саленко представляв Україну на технологічній виставці-ярмарці Південної Америки «Mostratec» у Бразилії. Також був золотим медалістом міжнародного інноваційного конкурсу INOVA 2023, що проходив у Хорватії. Успішний юнак представляв Полтавщину на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України і має у своєму арсеналі дві срібні медалі: у секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» 2023 та секції «Аерокосмічна техніка та оборонні технології» 2024.

Науковий керівник Богдана – Олена Сьомик, завідувачка Кременчуцької філії Полтавської обласної Малої академії наук, Президент міського наукового товариства учнів МАН України, Заслужений працівник освіти України.


Перейти до вмісту