Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся благодійний концерт ансамблю «Пірует»

У Полтаві відбувся благодійний концерт ансамблю «Пірует»

Відбувся благодійний звітний концерт Зразкового хореографічного колективу «Пірует» Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім.Р.Кириченко. Керівники цього чудового колективу Тамара та Марія Олевські. Захід відбувся у теплій атмосфері Полтавського академічного обласного українського музично-драматичноготеатру імені М. Гоголя.

У затишній й гостинній залі зібрались прихильники сучасної хореографії, щоб насолодитися явищем, яке існує поряд з нами, але його не можна схопити руками, його можна побачити і відчути – це танець! Цей захід – це не просто звітній концерт, це посил до єднання, щастя, яке приходить не через речі, а через відчуття. Прагнення до світлого початку нового дня, адже ми цього варті. І ці діти надихають та доводять це, маючи силу єднання між собою, підтримку рідних та настанови керівників. Неймовірна атмосфера, щирі емоції, блага мета – в цьому весь «Пірует».

«Бажаємо впевнено йти вперед, підкорювати нові вершини, поповнювати свою скарбничку досягнень новими нагородами,  і звісно отримувати задоволення від творчості!» – говорить про талановитих виконавців керівник колективу Тамара Олевська.

Фото – Олександр Фостик

 

 

 


 

Перейти до вмісту