Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проведуть регіональний форум «Розвиток ветеранського підприємництва Полтавщини як елемент відновлення економіки громад»

У Полтаві проведуть регіональний форум «Розвиток ветеранського підприємництва Полтавщини як елемент відновлення економіки громад»

Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» запрошує 25 червня 2024 року з 10:30 до 13:00 ветеранів, ветеранок та членів їх сімей взяти участь у регіональному форумі «Розвиток ветеранського підприємництва Полтавщини як елемент відновлення економіки громад».

Метою заходу є отримання знань та практичних навичок учасниками форуму зі створення ветеранського бізнесу, грантової підтримки та оподаткування підприємницької діяльності.

В рамках форуму ветерани та члени їх сімей поділяться власними історіями успіху розвитку ветеранського бізнесу в Полтавській області. Разом з тим, учасники форуму дізнаються про лайфхаки управління ветеранським бізнесом та грантову підтримку. Представники Головного управління ДПС у Полтавській області презентують доповідь щодо оподаткування підприємницької діяльності.

Захід організований Агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» спільно з Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної військової адміністрації за підтримки Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві, Громадської спілки «Бізнес Асоціація Захисників України Коловорот Ареїв», проєкту «Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей», який реалізується ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Для участі у заході необхідно зареєструватись до 23 червня 2024 року за посиланням.

Інформація щодо місця проведення буде надіслана всім зареєстрованим учасникам на електронну пошту.

 

 

 


Перейти до вмісту