Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Карлівці відкрили меморіальну дошку загиблому військовому

У Карлівці відкрили меморіальну дошку загиблому військовому

19 червня відкрили ще одну меморіальну дошку, цього разу – у Карлівській дільниці Полтавської об’єднаної філії. Дошка присвячена пам’яті Героя Юрія Володимировича Килюшика, електромонтера з експлуатації розподільних мереж Миргородської об’єднаної філії АТ «Полтаваобленерго», який розпочав свій трудовий шлях у Карлівці і де проживає його родина.

Джерело: “Полтаваобленерго”.

На урочисту церемонію з нагоди відкриття прийшли батько, син та сестра полеглого Захисника, начальник Карлівської дільниці Володимир Кашуба, міський голова м. Карлівка Сергій Бобрицький, місцеві жителі, колеги, а також його побратими.

“Юрій Килюшик, який загинув за Україну і своїм подвигом дав нам можливість жити та мріяти про краще майбутнє, народився у Карлівці. Закінчивши місцеву середню школу № 4, навчання продовжив у середньо-професійному технічному училищі. Вищу освіту здобув у Полтавському кооперативному інституті за кваліфікацією «товарознавець-комерсант», – йдеться у повідомленні.

У лютому 2022 року, після повномасштабного вторгнення росії, Юрій був мобілізований і більш ніж півтора роки захищав Батьківщину від ворожих загарбників. Був старшим сапером інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу, солдатом.

Військовий загинув 31 жовтня 2023 року.

фото: “Полтаваобленерго”.


Перейти до вмісту