Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях відкрилася виставка Юлії Ульянової

У Горішніх Плавнях відкрилася виставка Юлії Ульянової

У виставковій залі Краєзнавчого музею міста Горішні Плавні відкрилася виставка Юлії Ульянової «Повернення». Тут представлено 60 робіт художниці у різних жанрах та стилях.

Виставка має таку назву невипадково, адже символізує повернення людини на Батьківщину з будь-якого куточку світу, навіть у важкі часи. Сьогодні ця ідея як ніколи актуальна, адже у період війни мільйони українців вимушено залишили свої домівки або взагалі їх втратили.

На картинах зображені натюрморти, пейзажі, архітектура тощо. Окремої уваги заслуговує портрет бабусі Юлії Ульянової, що обрамлений в плетений рушничок, прикрашений ляльками-мотанками із старовинних конопляних ниток. На багатьох картинах також зустрічаються елементи вишивки, яку авторка копіює з фрагменту сорочки, часів ІІ світової війни. Цей вишитий клаптик сім’я зберігає як реліквію, адже на ній присутні отвори, зроблені штик-ножем німецького солдата під час окупації України нацистами.

Захід супроводжували виступи літературної студії «Слово» під керівництвом Вєри Журавель, а музичну атмосферу створював Олександр Єрух.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, що знаходиться на просп. Героїв Дніпра, 40. Графік роботи: з вівторка по суботу, з 9.00 до 18.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Телефон для довідок – +380956929088. Експозицію можна оглянути до 2 серпня.

Марина Безсмольна


Перейти до вмісту