Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Глобинській громаді на невизначений термін припинить роботу вуличного освітлення

У Глобинській громаді на невизначений термін припинить роботу вуличного освітлення

Комунальне підприємство «Глобинське» Глобинської міської ради зобов’язали припинити з 12.06.2024 року роботу всіх об’єктів вуличного освітлення, що перебувають на балансі підприємства, на невизначений термін.

Про це повідомив сайт Глобинської громади.

Члени виконкому розглянули питання «Про припинення роботи об’єктів вуличного освітлення у населених пунктах Глобинської міської територіальної громади» та в результаті ухвалили рішення, яким зобов’язали Комунальне підприємство «Глобинське» Глобинської міської ради припинити з 12.06.2024 року роботу всіх об’єктів вуличного освітлення, що перебувають на балансі підприємства, на невизначений термін.

«Сподіваємося, що мешканці міста і старостинських округів з розумінням поставляться до цього не вельми популярного, але вкрай необхідного рішення. Наголосимо: впровадивши дану ініціативу, громада матиме не лише значний ефект економії коштів, а й підтримає зменшення навантаження на електричні мережі нашої держави, долучиться до команди тих, хто відповідально підходить до споживання електроенергії», – йдеться у повідомленні.

 

 

фото: ілюстративне.


Перейти до вмісту