Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Транслюватимуть відкриття Олімпіади у Парижі за допомогою 200 смартфонів Samsung

Транслюватимуть відкриття Олімпіади у Парижі за допомогою 200 смартфонів Samsung

Samsung збирається зіграти значну роль у церемонії відкриття Олімпіади 2024 року. Для цього компанія розмістила понад 200 смартфонів Galaxy S24 Ultra на суднах вздовж ріки Сена.

Про це повідомила ITC.ua.

Samsung повідомляє, що Galaxy S24 Ultra будуть розміщені також на носі та кормі кожного зі спортивних суден з різних країн. Телефони вартістю близько $1300 кожний транслюватимуть прохід спортсменів Сеною з різних ракурсів.

Найбільший телекомунікаційна компанія Франції Orange (колишня France Telecom) забезпечить безперебійність трансляції Samsung. Понад дванадцять додаткових антен 5G будуть встановлені у Парижі, щоб гарантувати стабільність знімання кожним Galaxy S24 Ultra. Додаткові приготування включатимуть протидію можливим вітрам та спеці.

Флагмани Samsung підтримують можливості оптичної стабілізації зображення, яка стане у пригоді під час знімання на човнах, що хитаються. Це свого роду тест Galaxy S24 Ultra в екстремальних умовах. Його результат можна буде спостерігати на телебаченні або на онлайн-трансляції заходу. Samsung не вперше вдається до дивних рекламних кампаній. У березні кілька телефонів Galaxy S24 Ultra сфотографували Землю зі стратосфери.

фото: ITC.ua.


Перейти до вмісту