Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Родинам двох загиблих унаслідок ворожих атак Полтавщини виплатять майже 100 тис. грн, – Філіп Пронін

Родинам двох загиблих унаслідок ворожих атак Полтавщини виплатять майже 100 тис. грн, – Філіп Пронін

Зокрема, 50 тис. грн отримає сім’я чоловіка з Миргородського району. Іншу частину – рідні жінки, яка загинула від російського обстрілу в Полтавському районі.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Соціальне забезпечення – один із пріоритетів нашої роботи. Щомісяця виділяємо кошти на матеріальну допомогу за зверненнями. У червні її отримають 578 жителів Полтавщини. З обласного бюджету спрямували майже 6,2 млн грн.

Родинам двох загиблих унаслідок ворожих атак виплатять майже 100 тис. грн. Зокрема, 50 тис. грн отримає сім’я чоловіка з Миргородського району. Іншу частину – рідні жінки, яка загинула від російського обстрілу в Полтавському районі.

Понад 2,7 млн грн виділили сім’ям полеглих захисників і захисниць України. Майже 1,2 млн грн перерахують 136 військовослужбовцям, які отримали поранення. Залежно від ступеня тяжкості кожному виплатять від 5 до 20 тис. грн.

Також спрямовуємо понад 2 млн грн на лікування. Допомогу отримають 354 мешканці області, серед яких діти й ВПО. Ще 70 тис. грн виділили 11 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їм виплатять від 2 до 20 тис. грн.

 

 

 

фото: Telegram канал Філіпа Проніна


Перейти до вмісту