Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда Центру ветеранського розвитку ПДМУ отримала грант у конкурсі ідей на Всеукраїнській мережевій зустрічі

Команда Центру ветеранського розвитку ПДМУ отримала грант у конкурсі ідей на Всеукраїнській мережевій зустрічі

30-31 травня у м. Київ відбулася мережева зустріч Центрів ветеранського розвитку, що була організована спільними зусиллями Міністерства у справах ветеранів України в партнерстві з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery), та за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Джерело: Полтавська ОВА.

До зустрічі долучилися представники Центру ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті, а саме керівник Центру, доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Дмитро Бойко та член робочої групи Центру, студентка медичного факультету №1 Оксана Мац. Мережева зустріч була спрямована на обмін досвідом, мережування та формування спільного бачення щодо місця і ролі Центрів ветеранського розвитку в загальній екосистемі реінтеграції ветеранів.

Протягом двох днів учасники і учасниці мали змогу виступити зі своїми презентаціями про діяльність Центрі ветеранського розвитку, були залучені до групових обговорень, сфокусованих інтерв’ю, дискусій та візіонування, а також брали участь у пітчингу проєктних ідей, щоб отримати фінансування для втілення своїх напрацювань. Команда Центру ветеранського розвитку при ПДМУ презентувала цикл просвітницьких заходів «Здоров’я в умовах стресу», що за рішенням журі став переможцем. На реалізацію проєкту Центр ветеранського розвитку при ПДМУ отримав схавлення ідеї на отримання гранту, що забезпечить імплементацію в межах Полтавського регіоні.

На заході виступили заступниця Голови місії, Посольство Нідерландів в Україні Есселін ван Еертен, заступник Міністра у справах ветеранів України, Міністерство у справах ветеранів України Максим Кушнір, керівник програм «Відновлення, реабілітація та реінтеграція» Представництва Європейського Союзу в Україні Станіслав Топольницький, начальниця відділу ветеранського розвитку, Міністерство у справах ветеранів України Альона Скорзова, заступник Постійного представника UNDP в Україні Христофорос Політіс та керівниця напряму «Громадська безпека та відновлення», UNDP в Україні Федеріка Діспенца. Поряд з цим в.о. директора департаменту забезпечення переходу від військової служби до цивільного життя, Міністерство у справах ветеранів України Ігор Костріков, директорка Департаменту соціальної роботи, Міністерство у справах ветеранів України Наталія Гуменюк, керівниця експертної групи з питань аналітичної роботи у сфері соціального розвитку директорату стратегічного планування координаціїї політики та Євроінтеграції, Міністерство соціальної політики України Тетяна Борщенко та директор департаменту масового спорту, Міністерство молоді та спорту України Сергій Тимофєєв презентували національні та регіональні програми у сфері реінтеграції ветеранів/-ок та членів їхніх родин. Також було представлено проєктну діяльність Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з реінтеграції ветеранів міжнародним керівником проєктів з реінтеграції ветеранів Ніколасом Вудом та національною керівницею проєктів з реінтеграції ветеранів Олександра Лук’яненко. Протягом другого дня мережової зустрічі спеціалістка з мобілізації громад, UNDP в Україні Тетяна Сила розповіла про (ре)інтеграцію ветеранів/-ок на основі громади, керівництво із (ре)інтеграції ветеранів на основі громади та підхід UNDP.


Перейти до вмісту