Ви тут:
Суспільство Україна 

Канада відправила першу партію бронемашин для ЗСУ

Канада відправила першу партію бронемашин для ЗСУ

Перші чотири з 50 нових броньованих бойових броньованих машин (ACVS), побудованих у Канаді для передачі Україні, вирушають до Європи, де цього літа військовослужбовці Збройних Сил України пройдуть навчання з їх використання.

Про це повідомило Міністерство оборони Канади, пише АрміяInform.

Перші 10 бронемашин, що передаються, — це санітарні ББМ.

Ці машини є частиною парку найсучаснішої бронетехніки, яку Канада передає Україні. Канада інвестує 650 мільйонів доларів протягом трьох років, щоб надати Україні 50 броньованих машин, побудованих у Лондоні, провінція Онтаріо.

Ці надсучасні броньовані машини виконуватимуть широкий спектр функцій на полі бою, включаючи транспортування військ, забезпечення безпечних місць для командування та управління, а також медичну евакуацію.

Ці БТР, які також використовуються канадською армією, забезпечують високий рівень маневреності та захисту екіпажу і вантажу, що перевозиться.

Санітарний варіант ACVS оснащений медичним обладнанням та внутрішнім плануванням, що дозволить лікувати широкий спектр травм.

Перші 10 машин будуть доставлені в Україну до осені і дозволять ЗСУ безпечно евакуювати поранених із зони бойових дій.

Ця передача є частиною загальної допомоги на суму понад $14 млрд, яку Канада зобов’язалася надати Україні з лютого 2022 року, в тому числі $4 млрд на військову допомогу.

Канада раніше вже передала бойові танки Leopard 2, протитанкову зброю, гаубиці M777, артилерійські боєприпаси, зимовий одяг тощо.

Канада також робить свій внесок у багатонаціональні зусилля з підготовки пілотів і технічного персоналу для винищувачів F-16 і бере участь у коаліції з питань бронетехніки і безпілотних літальних апаратів Контактної групи з питань оборони в Україні.

 

 

 

фото АрміяInform


 

Перейти до вмісту