Гравці “Ворскли” у складі Олімпійської збірної перемогли на турнірі у Франції

Гравці «Ворскли» у складі Олімпійської збірної перемогли на турнірі у Франції

У Франції закінчився міжнародний молодіжний турнір для збірних – Tournoi Maurice Revello. Перемогли українці, у складі якої виступали Ілля Крупський та Євген Павлюк з «Ворскли».

Про це повідомив УАФ.

Першими момент створили африканці — Абдраман Конате пробив над поперечиною. А на 7-й хвилині Шостак після закидання з глибини обікрав візаві й відкрив рахунок у матчі. У суперників був непоганий момент, але Оділон Куассі схибив після кутового. На 26-й хвилині вже Сікан перевірив кіпера ударом зі штрафного. Згодом Сікан організував гол для Хланя, забравши м’яч у захисників і віддавши партнеру на порожні ворота.

До перерви івуарійці кілька разів небезпечно пробили повз ворота Фесюна. У підсумку їхній тиск приніс дивіденди, і в компенсований час Вотро замкнув простріл партнера, скоротивши відставання.

На старті другого тайму африканці знову пішли вперед, створили кілька напівмоментів, на що наші хлопці відповіли небезпечним ударом Салюка в площину після кутового. Потім убивчий шанс не використав Краснопір, а в наступній атаці івуарійці зрівняли рахунок — після перехоплення біля нашого штрафного комбінацію завершив Вотро.

Надалі гра розбилася на відрізки із численними паузами. На кінцівку матчу в обох команд уже не вистачало сил, проте моменти виникали. В одному з епізодів Фесюну довелося виручати після удару Гудусса. Синьо-жовті відповіли ударом Ярмолюка з меж штрафного, який встигли заблокувати.

Основний час завершився нічиєю — 2:2, а в серії пенальті сильнішою виявилася збірна України — 5:4. Тож синьо-жовті здобувають перше місце на міжнародному турнірі у Франції.

Слід зазначити, що у складі «жовто-блакитних» виступали гравці «Ворскли» – Ілля Крупський та Євген Павлюк.