Двоє гравців «Ворскли» допомогли Олімпійській збірній перемогти Індонезію

Олімпійська збірна України з футболу перемогла команду Індонезії у 1-му турі міжнародного турніру Tournoi Maurice Revello, який цими днями проходить у Марселі. У складі збірної зіграли двої гравців «Ворскли» – Ілля Крупський та Євген Павлюк.

Джерело: УАФ.

Перший тайм пройшов за тотального домінування нашої команди, невдовзі після початку зустрічі міг забивати Волошин. І швидкий гол таки стався — на 9-й хвилині Синчук замкнув подачу Драмбаєва. У середині тайму українці подвоїли власну перевагу, коли обікрали суперників біля їхніх воріт: влучного удару завдав Михайленко.

На початку другої половини зустрічі непогано з підбору приклався Драмбаєв. На 59-й хвилині синьо-жовті забили втретє — Федор замкнув подачу Синчука. До завершення матчу наша команда створила ще кілька хороших моментів, зокрема можна пригадати удар Шостака над поперечиною. Врешті підопічні Руслана Ротаня зупинилися на підсумкових 3:0.

Слід зазначити, що у складі збірної зіграли двої гравців «Ворскли» – Ілля Крупський та Євген Павлюк. Обидва вийшли на поле з перших хвилин.

Наступний поєдинок на міжнародному турнірі синьо-жовті проведуть 6 червня проти команди Італії.