Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До медичних закладів Полтавщини надійдуть генератори для безперебійної роботи на випадок блекаутів, – МОЗ

До медичних закладів Полтавщини надійдуть генератори для безперебійної роботи на випадок блекаутів, – МОЗ

Завдяки спільному проєкту МОЗ України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» було закуплено 78 генераторів потужністю 16 кВт для забезпечення повноцінної та безперебійної роботи медичних закладів у разі можливих відключень електроенергії.

Про це повідомила пресслужба МОЗ України

Обладнання розподілять до Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Львівської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей.

Йдеться про лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, медичні центри соціально значущих хвороб, центри медико-соціальної реабілітації, центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, лікувально-діагностичні центри тощо.

“Враховуючи постійні атаки та обстріли росією енергетичної інфраструктури України, забезпечення наших закладів охорони здоров’я генераторами дасть їм змогу працювати безперебійно за будь-яких критичних умов. Адже таке обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медзакладів в умовах знеструмлення. Генератори спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу”, – наголосили у МОЗ України. 

Як повідомили у міністерстві, постачання обладнання триває відповідно до актуальних потреб кожного регіону. Загалом зараз в українських медзакладах є 11 262 генератори, які спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації. 


Перейти до вмісту