Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Відкрийте світ науки разом із нами!”: На Полтавщині провели науковий фестиваль для дітей

“Відкрийте світ науки разом із нами!”: На Полтавщині провели науковий фестиваль для дітей

29 травня 2024 року Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено Науковий фестиваль для дітей «Відкрийте світ науки разом із нами!». Захід відбувся з метою стимулювання інтелектуального розвитку учнівської молоді, популяризації науки, формування пізнавальних, морально-естетичних цінностей дітей.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Для 365 учнів і учениць закладів загальної середньої та вихованців позашкільної освіти області працювало 11 локацій: реактив-шоу «Експеримент»; хімічний експеримент «Хімія газованих напоїв»; «Властивості паперу. Паперова глина»; «Вивчаємо науку хімію цікаво»; екологічні явища в природі; дослідження води; секрети кози; таємниці овочів і фруктів; «Рухайся разом із нами»; подорож у мікросвіт; папуги – домашні улюбленці; «Рибки для початківців».

На локаціях діти дізнались, як загасити свічку содою, яку поведінку має коза, розшифрували секретне послання, здійснили подорож у країну Мікроскопію, досліджували, чи можна вживати спрайт та кока-колу, побували в ролі справжніх хіміків та дали вихід енергії, відвідавши локацію із запальними руханками. Діти провели свій день цікаво та з користю.

Захід відвідали директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації Євген Кончаковський та помічник ректора Полтавського державного аграрного університету Микола Бутко.


Перейти до вмісту