Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили найбільший в області Молодіжний Хаб

У Полтаві відкрили найбільший в області Молодіжний Хаб

Сучасний та безбар’єрний – у Полтаві розпочав роботу Молодіжний Хаб. На відкритті побували заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко й голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Мунір Мамедзаде.

Про це повідомила Полтавська ОВА.

Створення цього простору – синергія зусиль ЮНІСЕФ, іноземних донорів, зокрема Посольства Японії в Україні, громадських організацій, ОВА й обласного молодіжного центру. Після ремонту хаб став комфортним місцем дозвілля у колі однодумців, неформального навчання, надання широкого спектру послуг для молоді. До роботи залучатимуть фахівців обласного молодіжного центру.

«Наша молодь – енергійна та цілеспрямована, готова втілювати у життя різноманітні ініціативи. Наше завдання – всебічно сприяти їй у цьому, ділитися досвідом і підтримувати. Вдячні надійним міжнародним партнерам за взаємодію, яка приносить результат. Зміцнюємо Полтавщину разом», – зазначив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

В оновленому просторі, на майже 600 квадратних метрах, облаштували музичну студію, кіномайстерню, місця для навчання та занять, зону для кінопереглядів та інших заходів, коворкінг. Приміщення обладнали, зокрема, підйомниками для маломобільних груп населення.

Перейти до вмісту