Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройшло засідання технічної робочої групи з психічного здоров’я і психосоціальної підтримки

У Полтаві відбулося засідання технічної робочої групи з психічного здоров’я і психосоціальної підтримки Дніпровський хаб (Східні області).

У залі засідання зібралися керівники та представники 10 неурядових організацій, Навчально-наукового центру ментального здоров’я ПДМУ, мобільних мультидисциплінарних команд КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР», які проваджують свою діяльність у сфері ПЗПСП у Полтавській області.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Співголови ТРГ з ПЗПСП Олексій Костюченков, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Національний консультант MHPSS, і Теодора Раллі, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Офіцер програми MHPSS, висловили подяку партнерам та організаціям, які долучилися до розбудови системи підтримки психічного здоров’я і втілення Плану гуманітарного реагування, та відзначили непрості обставини і сподівання на подальшу активну залученість гуманітарних акторів у роботу ТРГ та її партнерів.

Регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я в Полтавській області Юлія Ющенко, яка сприяла проведенню засідання в Полтаві, подякувала всім учасниками за співпрацю та наголосила на важливості тісної і скоординованої взаємодії всіх стейкхолдерів, зазначивши, що орієнтирами у спільній діяльності мають стати потреби та інтереси населення, відмова від конкуренції та обмін досвідом, впровадження кращих європейських практик та доказових методів у сфері ПЗПСП.

У межах зустрічі з презентаціями своїх проєктів виступили Марія Бондаренко, БО «Світло Надії», Ольга Стефанюк ГО «Центр освіти дорослих», Руслан Ільченко БО «Вихід Є!». Успішними результатами своєї діяльності поділилися неурядові організації «СОС Дитячі містечка Полтава», «Дівчата», «Handicap International», «Право на захист», «Бюро гендерних стратегій і бюджетування».

Серед найпріоритетніших питань, які були обговорені, – координація гуманітарного реагування у сфері ПЗПСП та узгодження дій партнерів, труднощі і прогалини, з якими сьогодні зустрічаються НГО, налагодження партнерства та взаємодії.

Також під час робочої поїздки до Полтави співголови ТРГ з ПЗПСП ознайомилися з роботою сервісів – «СОС Дитячі містечка Полтава», Центр допомоги врятованим, Притулок для жінок БО «Світло надії».

Перейти до вмісту