Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві попрощалися із загиблим на війні Сергієм Бідахом

У Полтаві попрощалися із загиблим на війні Сергієм Бідахом

15 травня у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулося прощання з полеглим Героєм, який, виконуючи обовʼязки військової служби, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, гідно захищав територіальну цілісність та державний суверенітет України – Сергієм Бідахом.

Джерело: Полтавська міська рада.

Солдат Сергій Васильович Бідах народився 6 травня 1974 року в селі Чижівка Звенигородського району Черкаської області. Проживав у селі Марківка Полтавського району.

У 2000 році Сергій закінчив Харківський держаний технічний університет радіоелектроніки, здобув кваліфікацію радіоінженера-конструктора-технолога, працював на Укртелекомі у Полтаві на посаді інженера з охорони праці.

На військову службу призваний 6 березня 2022 року Полтавським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Служив службу на посаді номер обслуги 54-ої окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи.

Загинув 12 березня 2022 року в населеному пункті Марʼїнка Покровського району Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям.

Перейти до вмісту