Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Горішніх Плавнях попрощалися із загиблим військовим

У Горішніх Плавнях попрощалися із загиблим військовим

Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь загиблого на російсько-українській війні солдата Збройних сил України Оніщенка Андрія Олеговича.

Про це повідомив сайт міської ради Горішніх Плавнів.

29 травня Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь загиблого на російсько-українській війні солдата Збройних сил України Оніщенка Андрія Олеговича. Міський голова Дмитро Биков у прощальному слові зазначив:

“Сьогодні ми проводжаємо за межу обрію солдата Збройних сил України Оніщенка Андрія Олеговича, який майже 2 роки вважався зниклим безвісти. Народився Андрій 13 травня 1995 року в селі Квітковому Запорізької області. Після закінчення загальноосвітньої школи навчався в Запорізькому професійно-технічному училищі, де здобув професію електрогазозварювальника. Потім працював на підприємствах Запоріжжя. У 2018-2020 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Потім продовжив службу за контрактом. Із перших днів повномасштабного вторгнення Андрій став на захист Батьківщини. 02 вересня 2022 року під час бойових дій, виявивши мужність і стійкість, солдат Збройних сил України Андрій Оніщенко героїчно загинув у селі Нововознесенське Херсонської області. Світла і вічна пам’ять про Андрія Оніщенка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!”

Оніщенка Андрія Олеговича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».

Перейти до вмісту