Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Білоцерківській громаді провели творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців

У Білоцерківській громаді провели творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців

У Білоцерківському сільському будинку культури провели творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Білоцерківської сільської територіальної громади Миргородського району у межах обласного огляду-конкурсу народної творчості «Де згода в сімействі».

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Захід присвячений 255-річчю від дня народження класика нової української літератури І.П. Котляревського, організований Полтавським обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА.

Змістовну, різножанрову програму на сцені будинку культури продемонстрували 21 колектив та 10 окремих виконавців із 10 клубних закладів громади (180 учасників). Всі аматори показали високу виконавську майстерність, сценічну культуру, вдало підібраний репертуар, якісні та вишукані концертні костюми.

8 аматорських колективів, які мають звання «народний» у рамках огляду-конкурсу підтверджували почесний статус. Обласна атестаційна комісія з присвоєння, підтвердження та позбавлення звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» у складі працівників Полтавського ОЦНТ КОР дала високу оцінку творчим здобуткам колективів, які представили на огляді звітні мистецькі програми.

Концерт був благодійним. Всі кошти будуть відправлені на потреби ЗСУ.

У фоє Білоцерківського СБК до уваги всіх присутніх була представлена виставка декоративно-прикладного мистецтва.

У заході взяли активну участь діти ВПО, які є учасниками творчих колективів громади.

Перейти до вмісту