Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студентів Полтавської області долучають до цифрової платформи U-Report

Студентів Полтавської області долучають до цифрової платформи U-Report

Команда U-Point Полтавщина активно долучає молодь до U-Report – цифрової платформи ЮНІСЕФ, що об’єднує проактивну молодь, яка висловлює свої думки та прагне впливати на зміни в країні.

Про це повідомили у Полтавській області.

До проєкту вже долучили студентів ВСП №Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету»; Полтавського державного аграрного університету; Полтавського державного медичного університету; Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; Полтавського базового медичного фахового коледжу; Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка; Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»; Полтавського фахового коледжу нафти і газу Полтавської політехніки ім. Ю. Кондратюка.

З березня команда проводила опитування на виявлення потреб молоді Полтавщини, зокрема про актуальні теми та формати заходів, які може втілити команда Обласного молодіжного центру. І вже незабаром будуть оприлюднені результати.

Молодь – наше сьогодення, і саме вона формує майбутнє. Працюємо, щоб розвиток був якісним та змістовним. Всі заходи реалізовуються виключно ґрунтуючись на потребах молоді Полтавщини.

Перейти до вмісту