Полтавський краєзнавчий музей отримав цінну гуманітарну допомогу
Полтавський краєзнавчий музей отримав цінну гуманітарну допомогу
Останній день травня ознаменувався приємною подією у житті Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського: отримали черговий гуманітарний транш від Центру допомоги мистецтву України/Ukraine Art Aid Center, координатор Нікіфорова Ірина Анатоліївна та ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива», м. Київ.
Цього разу музейники отримали зарядну станцію EcoFlow DELTA 2, яка дозволить продовжувати роботу зі зберігання культурних цінностей у разі екстрених відключень електроенергії.
“Постійні гуманітарні надходження для музеїв Полтавщини здійснюються завдяки координаторській роботі та ініціативам директора Історико-культурного заповідника «Більськ» Ігоря ІКороста. Ось і ця цінна допомога музею надійшла дякуючи завдяки його турботам”, йдеться у повідомленні.
“Висловлюємо щиру вдячність усім згаданим фундаціям за підтримку музею у непрості часи воєнного лихоліття та обіцяємо спрямувати зусилля на максимальне збереження музейних цінностей”.