Ви тут:
Полтавщина 

Підприємства Полтавщини представлені в Каталозі виробників техніки для громад

Підприємства Полтавщини представлені в Каталозі виробників техніки для громад

За участі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко презентували перший Каталог виробників української техніки для громад.

Джерело: Полтавська ОВА.

Він покликаний надати замовникам інформацію про виробників і сприяти збільшенню попиту на товари, вироблені в Україні. Збірник містить інформацію про 255 одиниць техніки, які виробляють на 32 підприємствах з 14 областей України.

У Каталозі – 4 виробника з Полтавщини, які виготовляють комунальну техніку.

У збірнику представлено громадський пасажирський транспорт (автобуси, тролейбуси, електробуси та трамваї), комунальна техніка, (прибиральні машини, сміттєвози, поливальні та дорожні машини, самоскиди, трали, машини для землерийних робіт), спеціальна техніка (автоцистерни, причепи та напівпричепи, пожежно-рятувальна техніка, підіймальне обладнання, машини швидкої допомоги, фургони та вантажівки), а також навісне обладнання (ковші, щітки дорожні, снігоприбиральні відвали, вила для піддонів, косарки, подрібнювачі деревини, секатори та викорчовувачі). Як було підкреслено під час презентації, надалі каталог доповнюватиметься.


Перейти до вмісту