Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині викрили підпільний цех з переробки тютюну: вилучили понад 1,7 тонни продукції

На Полтавщині викрили підпільний цех з переробки тютюну: вилучили понад 1,7 тонни продукції

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області викрили протиправну схему виготовлення та зберігання з метою збуту подрібненого тютюну. В організаторів вилучили понад 1,7 тонни продукції.

“Слідство встановило мешканців Полтавської області, які без відповідних ліцензій та дозволів здійснювали переробку листового тютюну. За допомогою обладнання подрібнювали листовий тютюн та фасували його для подальшого продажу. Зберігали готову продукцію у приватних будинках, господарських спорудах та гаражах. Щоб приховати незаконну діяльність чоловіки винаймали приміщення у сусідній області, звідки й здійснювали відправку контрафактної продукції по всій Україні”, – йдеться у повідомленні пресслужби БЕБ у Полтавській області.

Детективи провели 16 санкціонованих обшуків у місцях здійснення незаконної діяльності. Під час обшуків вилучили понад 1,7 тонни подрібненого тютюну у мішках та обладнання для його переробки.

Наразі встановлюється повне коло причетних до незаконної діяльності осіб.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють детективи ТУ БЕБ у Полтавській області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Полтавській області ДСР Нацполіції України. Процесуальне керівництво – Полтавська обласна прокуратура.

Перейти до вмісту