Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині підприємці підтримують проєкт «Зроблено в Україні»

На Полтавщині підприємці підтримують проєкт «Зроблено в Україні»

Підприємець із Донеччини Іван Дегтяр розвиває власну справу в Решетилівці. Він переїхав у липні 2022-го, залишивши поблизу Слов’янська понад 45 га яблуневого саду.

Джерело: Полтавська ОВА.

Нині виготовляє сік методом парової екстракції, без додавання цукру і консервантів. Також виробляє томатний сік, кетчуп, пасту та яблучний оцет. Свою діяльність розпочинав в орендованому приміщенні. За грантові кошти придбав обладнання. Наразі виробництво розширили, будують переробний завод. Підприємець заохочує мешканців громади вирощувати томати. Безкоштовно надає розсаду помідорів, а потім викуповує достиглі плоди.

«Іван Дегтяр бере участь у програмах підтримки бізнесу. Вже отримав чотири гранти. Також спрямували допомогу іноземні партнери й місцеві благодійники. Зараз підприємець працює над тим, щоб маркувати свою продукцію логотипом «Зроблено в Україні», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Підприємець говорить, що співпрацює з Агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офісом євроінтеграції».

«Подаємося на різні грантові програми. Виграли 4 гранти, пів мільйона гривень надходжень було від іноземних партнерів і місцевих благодійників, – розповів Іван Дегтяр. – Наше виробництво облаштоване як виставковий комплекс. Проводимо екскурсії для дітей, щоб вони могли побачити процес перероблення. Також хочемо, щоб такі підприємства, як наше, з’явилися в інших громадах».

У планах підприємця – розширити виробництво та збудувати спиртзавод.

«Купувати місцеві товари – це стимулювати свою економіку. Підтримуємо наших виробників та допомагаємо нашим захисникам», – додав Філіп Пронін.


Перейти до вмісту