Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда Полтавської ОВА вивчала досвід колег з Естонії щодо забезпечення і захисту прав дитини

Команда Полтавської ОВА вивчала досвід колег з Естонії щодо забезпечення і захисту прав дитини

Забезпечення і захист прав дитини у час, коли триває війна, є надзвичайно складною, проте вкрай важливою справою.

Джерело: Полтавська ОВА.

Малеча має зростати у любові й турботі. Завдання дорослих – створити такі умови. Протягом кількох днів команда Полтавської ОВА на чолі із заступником начальника ОВА Володимиром Василенком у складі української делегації вивчала досвід колег з Естонії. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Ця країна має цікаві напрацювання щодо системи забезпечення і захисту прав дитини. Під час візиту акцентували саме на ролі місцевого самоврядування. Розглянули напрями розвитку, принципи й пріоритети системи забезпечення і захисту прав дитини», – зазначив Філіп Пронін.

Полтавці відвідали Таллінський дитячий будинок, який є найбільшим постачальником послуг для дітей з інвалідністю. Це і денний догляд, і тимчасовий перепочинок для батьків, й опорна особа та інші. Обговорили особливості роботи з прийомними сім’ями, зокрема з тими, які виховують дітей з інвалідністю, та реформу системи догляду й підтримки дітей загалом.

«Потрібно вчитися на успішних прикладах наших партнерів. Отриманий досвід буде цінним задля вдосконалення системи забезпечення і захисту прав дитини, – зауважив Філіп Пронін. – Важливо, щоб діти зростали в сімейному середовищі. Саме такі умови є оптимальними для гармонійного розвитку».

Перейти до вмісту