Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Громади Полтавщини можуть долучитися до грантового конкурсу на підсилення спроможності ГО

Громади Полтавщини можуть долучитися до грантового конкурсу на підсилення спроможності ГО

UNDP та Міністерство соціальної політики оголошують грант на підсилення спроможності громадських організацій у наданні соціальної послуги з соціальної адаптації ветеранів/-ок та членів їхніх родин.

Про це повідомила Полтавська ОВА.

Грантовий конкурс охопить громади Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Чернівецької та Закарпатської областей.

Грантовий проєкт охоплює два етапи: програма соціального відновлення, індивідуальна соціальна адаптація за місцем проживання.

Тривалість проєкту – до 5 місяців. Запланований початок імплементації проєкту – червень 2024 року.

Прийом заявок для участі триватиме до 11 червня 2024 року (до 12:00).

4 червня о 17:00 відбудеться онлайн-консультація для детальнішого ознайомлення з умовами конкурсу. Зареєструватися на консультацію можна за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdscJTWZQhPZP4MmEpn5Ohy8SAjpQSxnIYuwVJC085JrWnRuA/viewform

Більше про конкурс та умови участі — за посиланням: https://www.undp.org/uk/ukraine/news/undp-ta-ministerstvo-sotsialnoyi-polityky-oholoshuyut-hrant-na-pidsylennya-spromozhnosti-hromadskykh-orhanizatsiy-u-nadanni-sotsialnoyi

Фінансування гранту здійснюватиметься за кошти Європейського Союзу, надані в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні».

Перейти до вмісту