Ви тут:
Featured Video Play Icon Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Філіп Пронін про Другий Міжнародний Саміт міст та регіонів: цей захід про співпрацю на регіональному та міжнародному рівнях

Філіп Пронін про Другий Міжнародний Саміт міст та регіонів: цей захід про співпрацю на регіональному та міжнародному рівнях

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін вважає, що майданчик Другого Міжнародного Саміту міст та регіонів допомагає налагоджувати співпрацю між громадами та країнами.

«Для нас це не лише співпраця на регіональному рівні, а й співпраця на міжнародному рівні. У Полтавській області працює багато міжнародних організацій, які допомагають нам кожен день у різних питаннях. Наприклад, розселення внутрішньо переміщених осіб чи ліквідація наслідків прильотів, які відбуваються після ракетних ударів нашого ворога», – зазначив очільник Полтавщини.

На думку Філіпа Проніна, майданчик Саміту дозволяє учасникам комунікувати та досягати нових домовленостей. І не лише усних, але й у вигляді меморандумів та угод.

Також начальник Полтавської ОВА розповів про те, як відбувається міжнародна співпраця у регіоні.

«У нас, на щастя, небагато чого треба відбудовувати. Тому що ті ракетні прильоти, які були, вони не настільки масштабні, як в інших регіонах. Ми зараз співпрацюємо з Міжнародною організацією з міграції, фондом Баффета. Це для того, щоб допомогти тим людям, які постраждали і відновити їх майно. Також у нас працює гуманітарний штаб, який функціонує на базі Полтавської ОВА. І, звичайно, до його роботи ми долучаємо не лише місцевий активний бізнес, але й наших міжнародних партнерів», – заявив Філіп Пронін. 

 

 

 

 


 

Перейти до вмісту