Refresh

This website np.pl.ua/2024/03/yak-zrobyty-navchalnyy-prostir-dlia-shkoliariv-bezpechnishym/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як зробити навчальний простір для школярів безпечнішим?

Як зробити навчальний простір для школярів безпечнішим?

39 вчителів із Полтави взяли участь у семінарах, які проводять працівники/-ці Головного управління ДСНС України в Полтавській області та ювенальної поліції Головного управління Національної поліції України в Полтавській області. Їх головна мета: навчити вчителів основам мінної, пожежної та дорожньої безпеки, щоб вони могли захистити себе та своїх учнів/-ць.

Під час семінарів педагогам/-ням розповідаємо про можливі загрози мінної та пожежної безпеки, пояснюємо основні ризики, пов’язані з ракетними обстрілами, мінуванням, неправильним зберіганням вибухонебезпечних предметів. Також надаємо матеріали, використовуючи які вчителі та вчительки можуть проводити навчання та просвіту серед учнів/-ць, а також пояснювати дітям алгоритм дій у разі будь-якого виду небезпеки, знаходження невідомого предмету, загрози пожежі та ін.

Учасники та учасниці семінарів розглядають рекомендації та практичні поради щодо інтеграції мінної та пожежної безпеки в педагогічну діяльність. Також обговорюють методи попередньої підготовки дітей та колег/-жанок до можливих мінних загроз.

Ці семінари проводяться на базі майбутнього Класу безпеки ДСНС у Полтавській області. До них долучились вже 39 вчителів із навчальних закладів Полтави, адже усвідомлюють, що знання основ мінної та пожежної безпеки, а також вміння реагувати на загрози, стануть ключем до створення безпечного навчального середовища для всіх учасників/-ниць навчального процесу.

Дякуємо всім учасникам та учасницям за включеність та усвідомлення важливості такої підготовки, а також Департаменту освіти Полтавської міської ради за сприяння в цьому питанні. Адже навчальний процес має бути безпечним, а також включати можливості набуття безпекових знань та навичок.

Семінари проводяться в межах ініціативи «Безпека дітей понад усе: створення інтерактивного класу безпеки», яку впроваджує громадська організація «Нова Полтава» на базі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) за фінансової підтримки Уряду Данії.

 

Ганна Шавиро, менеджерка проєктів ГО «Нова Полтава»

 

 

 


 

Перейти до вмісту