На Полтавщині стартував II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН
На Полтавщині стартував II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН
Розпочався ІІ етап захисту науково-дослідних робіт членів Полтавського територіального відділення МАН України. У цьому етапі беруть участь близько 500 учасників з усієї області.
Учасників привітали заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко та директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євген Кончаковський.
“Ідея Малої академії наук дуже прогресивна, вона постійно досягає нових результатів. Ми прагнемо сприяти втіленню цієї ідеї та висвітлювати події, пов’язані з діяльністю Полтавського територіального відділення МАН. Підготовка молоді є пріоритетом. Ми також підтримуємо інші наукові та науково-творчі ініціативи. Наприклад, Гадяцький фаховий ліцей імені Котляревського запустив сьогодні подкаст, присвячений 175-річчю Олени Пчілки”, – зазначив Антон Чубенко.
Комунальний заклад Полтавської обласної ради “Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді” представляє діяльність Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, що об’єднує 70 наукових товариств. 60 з них – територіальні громади області, 5 – заклади інституційного догляду та виховання дітей (інтернатного типу), 5 – заклади позашкільної освіти обласного підпорядкування.
Упродовж минулого року 645 обдарованих дітей взяли участь у 26 Всеукраїнських масових заходах та 8 міжнародних просвітницьких проєктах. 11 інтелектуалів Полтавської обласної Малої академії наук продемонстрували високий рівень науково-творчих досягнень на міжнародному рівні.
“Я хочу висловити слова подяки за вражаючі результати роботи Малої академії наук у цьому і минулому роках. Результативність діяльності учасників та їхніх викладачів високо оцінена не лише на рівні області, а й в усій державі. Не зупиняйтеся на досягненому, продовжуйте розвиватися”, – сказав Олександр Лемешко.
“Велика подяка тим кандидатам, докторам наук, доцентам та професорам, які щороку беруть участь у конкурсі як члени журі та допомагають у підготовці молодих науковців, які потім здобувають призові місця та формують наукову еліту України”, – додав Євген Кончаковський.