“Залучатимемо громади, щоб ефективніше надавати підтримку”: Філіп Пронін під час зустрічі з воїнами-авіаторами
“Залучатимемо громади, щоб ефективніше надавати підтримку”: Філіп Пронін під час зустрічі з воїнами-авіаторами
Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін провів зустріч із військовими авіаторами, під час якої обговорили актуальні потреби й варіанти, можливості щодо покращення співпраці.
Про це повідомили у Полтавській ОВА.
“Тримаємо постійний зв’язок із нашими захисниками та захисницями. Нещодавно мав зустріч із воїнами-авіаторами. Наша мета – максимально оперативно реагувати на запити, які виникають. Залучатимемо громади, аби ефективніше надавати підтримку”, – наголосив Філіп Пронін.
фото: Telegram Філіпа Проніна