Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Якщо громадянин ухиляється від військової служби, то його дані передають до поліції, – Роман Істомін

Якщо громадянин ухиляється від військової служби, то його дані передають до поліції, – Роман Істомін

Вручення повісток на блокпостах, так і групові оповіщення – спільні заходи співробітників ТЦК та СП й поліції, зокрема, на Полтавщині. Якщо громадянин ухиляється від військової служби, то його дані передають правоохоронцям.

Про це повідомив на брифінгу 12 лютого начальник служби зв’язків з громадськістю Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

“Якщо громадянин ухиляється від військової служби, то його дані передають до поліції. І вже у повноваженнях правоохоронців доставити його до ТЦК та СП. Може бути ситуація, що громадянин не лише не стоїть на військовому обліку, а й ухиляється від отримання повістки, тоді поліція доставить його до ТЦК та СП. А там вже направлять на проходження військово-лікарської комісії”, – пояснив Роман Істомін.

Нагадаємо, повістка – це письмовий документ встановленого зразка, який зобов’язує конкретну людину прибути в певний термін в ТЦК і СП. Повістки вручаються з метою уточнення облікових даних чи проходження військово-лікарської комісії. У Полтавському обласному ТЦК та СП детально роз’яснили, хто уповноважений та де можуть вручити повістку.

 

 

фото: “Новини Полтавщини”

Перейти до вмісту