Ви тут:
Огляди та Блоги Суспільство 

Від Харкова до Полтави: Як бібліотека Гончара допомогла переселенці знайти нове життя

Від Харкова до Полтави: Як бібліотека Гончара допомогла переселенці знайти нове життя

Після повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави, на жаль, вимушені були виїхати всією родиною з рідного Харкова до Полтави.

У пошуку спілкування з іншими родинами, що змушені були покинути рідні домівки та, щоб продовжувати розвивати здібності своїх двох дітей почала відвідувати Полтавську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О. Гончара. Спочатку відвідувала різноманітні активності та розвивальні заняття разом з дітьми, а потім стала сама проводити різноманітні майстеркласи і  зрозуміла, що у мене це досить добре виходить.

Вже майже два роки відвідую заняття в межах тренінгового центру розвитку та самореалізації «Генезис», основним завданням якого є психологічна підтримка та сприяння розвитку, удосконаленню і рухові вперед. Дуже сподобався арттерапевтичний тренінг «Мій шлях», під час якого ми, молоді батьки, попрацювали з метафоричними асоціативними картами та прослухали цікаву лекцію з циклу «Я і моя дитина: як зрозуміти і бути в ресурсі».

Анонси яких можна знайти на сторінках у Facebook Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА та бібліотеки. 

Із задоволенням відвідую й інші тренінгові заняття та підтримуючі зустрічі для молодих батьків психологині, волонтерки, арттерапевтки, Тетяни Дзюби. Пані Тетяна надзвичайно професійно допомогла адаптуватися в чужому місті та справитися із складними психо-емоційними станами багатьом мамам, що виїхали з охоплених війною територій та потребували допомоги.

Вдячна  бібліотеці Гончара за теплу і затишну атмосферу та облаштований комфортний простір для спілкування, взаємодії, змістовного дозвілля, навчання наших дітей та нас, батьків. Саме тут ми зустріли друзів з якими спілкуємося вже майже два роки.

Тетяна Ільїнська, 39 років, ВПО, м. Харків

Перейти до вмісту