У Козельщинській громаді ініціювали створення двох підрозділів МПО
У Козельщинській громаді ініціювали створення двох підрозділів МПО
У двох селах Козельщинської громади планують відкрити підрозділи місцевої пожежної охорони. Відповідно до Перспективної мережі розміщення на території України місцевих пожежно-рятувальних підрозділів (Центрів безпеки) їх створять у селах Хорішки та Бреусівка.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.
У рамках співпраці з органами місцевого самоврядування у сфері формування та зміцнення протипожежного захисту населених пунктів територіальних громад відбулася виїзна робоча зустріч керівництва Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області з керівництвом Козельщинської територіальної громади. Одним з питань було обговорено забезпечення пожежної безпеки населених пунктів, які входять до Козельщинської селищної територіальної громади Кременчуцького району.
фото: ДСНС