Refresh

This website np.pl.ua/2024/02/poltavski-plavtsi-staly-pryzeramy-chempionatu-ukrainy-z-plavannia-iunioriv-ta-iunakiv/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Полтавські плавці стали призерами чемпіонату України з плавання юніорів та юнаків

Чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків завершився успішно для полтавців.

Джерело: Полтавська ОВА.

Валерія Чернищук виборола дві золоті медалі в категорії юнаків, а також срібну та бронзову медалі в категорії юніорів. На дистанції 100 м вільним стилем вона показала час 59.22 секунди, а на 50 м вільним стилем – 27.27 секунди.

Юлія Ткаченко завоював 7 медалей: 4 золоті, 2 бронзові і одну срібну. Вона відповідає нормативам штатної збірної України та пройшла відбір на міжнародні змагання “Multinational”, які відбудуться у місті Скоп’є (Північна Македонія) 6-7 квітня. Результати Юлії: 50 м на спині – 30.83 секунди; 100 м на спині – 1.04.58 хвилини; 200 м на спині – 2.18.25 хвилини; 100 м батерфляй – 1.05.87 хвилини.

Поліна Клеймьонова також отримала бронзову медаль на дистанції 50 м брасом серед юніорів, подолавши її за 33.98 секунд.